Skip to main content

Sistemos NANOMAX

nanomax

nanomax1NANOMAX – tai profesionali ir perspektyvi procedūrų linija pažeistiems plaukams atstatyti ir plaukų struktūrai, tekstūrai ir būklei pagerinti.Aerozolio pavidalu, kuris susidaro iš smulkių dalelių – nanomolekulių, naujausių technologijų dėka, mūsų siūloma priemonė įsiskverbia į plauko struktūros vidų, gydo ir atstato, stiprina, apsaugo bei duoda jam spindesio!

Mūsų permanentinės – atstatančios procedūros

IntensiveRepair, ir hydrate procedūros buvo specialiai išrastos plaukams, kurie paveikti dažais, šviesinimo priemonėmis, cheminiu šukavimu ir tiesinimu.  Be to, jos atstato plaukus po agresyvaus saulės spindulių įtakojimo, gamtos poveikio ir kitų faktorių.

NANOMAX procedūros turi būti naudojamos kompleksiškai, gerinant ir papildant vieną kitą, ir paskiriamos priklausomai nuo individualios kliento plaukų struktūros savybių. Tam kad pasiektumėt geriausių rezultatų, mes siūlome 3 procedūrų kursą, kuris yra parenkamas kartu su NANOMAX techniku-specialistu. Tokio procedūrų komplekso dėka jūsų plaukai tampa gražūs ir šilkiniai, įgauna spindesio ir sveikai atrodo net 6 mėnesius.

Mūsų procedūros apsaugančios ir gerinančios plaukų spalvą

3D Shine – tai plaukų priežiūros procedūra kuri atliekama po jų dažymo. Jos dėka plaukai įgauna neįprastą blizgesį, o išgauta spalva lieka iki 20 plovimų.

Colourlock –   tai plaukų priežiūros procedūra kuri atliekama per 24 valandas po jų dažymo. Po jos plaukų spalva atrodo sočiai, jie įgauna blizgesį ir lyg „šviečia“ iš vidaus.

NANOMAX Plaukų priežiūros procedūros – Plaukų problemų sprendimas

 • INTENSIVE
 • REPAIR
 • HYDRATE
 • 3D SHINE
 • COLOURLOCK

Tinka visiems plaukų tipams.

NANOMAX atstatymas

Nanomax medžiagų dėka mes atstatome pažeistą plauką. Per įtrūkusias vietas į plauko vidų patenka proteinai, po to pažeistos vietos uždaromos. Tokių būdų yra daromas permanentinis plaukų atstatymas.

Plaukų priežiūra pakyla į naują lygį!

NANOMAX TM – naujos kartos prabangi plaukų priežiūros linija.

Jūs stengiatės, kad plaukai atrodytų puikiai: juos dažote, tiesinate, džiovinate, naudojate brangiausias priemones. Bet Jums nesiseka?  Plaukai atrodo matiniai, sunkiai iššukuojami, silpni ir neelastingi, juos tiesiog sunku suvaldyti… Nenusiminkite! Naujas radikalus NANOMAX TM plaukų gydymas yra labai arti jūsų – grožio ir SPA studijoje „Deivė Izidė“.

NANOMAX TM apibūdinta kaip geriausia pasaulio plaukų gydymo sistema. Daugelis užsienio specialistų  NANOMAX TMsulygina su kosmetikos chirurgija, kaip  savotiškas „injekcijas“ į plaukų pluoštą, kurios atstato plauko struktūrą, sugrąžina lankstumą, blizgesį ir gyvybingumą.

NANOMAX TM – speciali, perspektyvi procedūrų linija, skirta pažeistų plaukų atstatymui, kurioje panaudota Nanotechnologija.Nanomolekulių mokslas mums neasocijuojasi su žodžiais „plaukai“ ar „kirpykla“. Tačiau milijonai dolerių buvo investuoti į mokslinius tyrimus plaukų priežiūros sferoje. Mokslininkai  ir plaukų priežiūros specialistai sukūrė novatorišką NANOMAX TM plaukų priežiūros sistemą, kuri gali nuolat atstatyti plaukus iki tokio lygio, kaip skirta pačios gamtos:tai sveiki, elastingi, blizgantys plaukai.

NANOMAX TM rezultatai

Jau po pirmo gydymo NANOMAX TM pastebėsite skirtumą, lyginant su kitomis jūsų naudotomis priemonėmis.  Plaukai bus lengvesni, minkštesni ir lankstesni be papildomų priemonių.  Po gydymo kurso jūsų plaukai visiškai atsistatys ir jūs pajusite, kad plaukai yra stiprūs, lankstūs ir lengvai suvaldomi.
NANOMAX TM viena gydymo procedūra trunka apie 1 valandą .Gydymo kursas –  rekomenduojamos 3-4 procedūros, norint pasiekti kaip įmanoma geriausių rezultatų.  Palaikomosios gydymo procedūros rekomenduojamos kas 6 mėnesius, kad jūsų plaukai  atrodytų sveiki ir blizgantys ištisus metus.

NANOMAX TM procesai

Prabangios NANOMAX TM plaukų atstatymo procedūros atliekamos tik salonose. Procedūros prasideda nuo plaukų diagnostikos. Plauko diagnostika-svarbiausia proceso dalis, nes tik tiksliai įvertinus plauko būklę galima tiksliai parinkti reikiamą plauko atstatymo procedūrą ar procedūrų kompleksą. Specialistai įvertins visus jūsų plaukų priežiūros rūpesčius ir tiksliai parinks tik jums tinkamą plaukų gydymo sistemą.

1 ETAPAS – NANOMAX TM giliai valantis šampūnas. Specialiai subalansuotas šampūnas valo plaukus nuo fizinių ir cheminių apnašų. Nano technologijų dėka šis šampūnas turi specifinių fizinių ir cheminių savybių, kurios užtikrina, kad plaukų pluošte  neliks jokių kosmetinių liekanų, teršalų.

2 ETAPAS – parinktų priemonių įvedimas į plaukų pluoštą pasinaudojus NANOMAX TM Microsystem technologija,  kuri suskaido aktyvias medžiagas į smulkiausias daleles sukurdamos rūką. Šis rūkas paskirstomas plaukuose, įterpdamas nanomolekules per plauko įtrūkimus pažeistose plauko vietose.  Drėgmės perteklius yra išgarinamas tiesintuvu su kontroliuojama temperatūra .

3 ETAPAS – Šis etapas yra atliekamas tokiu pačiu būdu kaip ir antrasis, tačiau  šiame etape naudojamas NANOMAX TM„uždarymo rūkas“ užrakina nanomolekules plauko viduje ir užtikrina neįtikėtiną plauko gyvybingumą ir  blizgesį.

NANOMAX TM – naujiena, į Lietuvą atkeliavusi dar šį mėnesį,o dabar Jūs galite būti vieni iš pirmųjų , kurie pasinaudos šiuo unikaliu gydymu.

 

Atstatomoji KAY PRO Keratin

Eiga: specialiu šampūnu su Keratinu išplaunama galva, uždedama kauke su Keratinu, palaikoma 10 min. , nuskalaujama, ant drėgnų, nusausintų rankšluosčiu plaukų paskirstoma restruktūrizuojantis losjono ampulė ir laikomas 10 min. Poto kruopščiai plaukai kruopščiai išskalaujami ir nusausinami. Ant drėgnų plaukų per visą jų ilgį purškiamas dvifazis kondicionierius su Keratinu.Galiausiai plaukai išdžiovinami ir ištiesinami.

Ši procedūra giliai tvarko plaukų struktūrą, drėkina ir puoselėja plaukus. Prisotina juos mineralais, giliai įsiskverbia į plaukų žvynelius, stiprina jų paviršių. Neleidžia jiems veltis, pasišiaušti , juos glotnina ir drėkina. Suteikia blizgesį, šilko glotnumo efektą.

Atstatomoji KAY PRO Botu

Eiga: specialiu šampūnu su augalo peptidais išplaunama galva, uždedama atstatomoji kaukė su augalo peptidais, palaikoma 10 min. , nuskalaujama, ant drėgnų, nusausintų rankšluosčiu plaukų purškiamas serumas nuo šaknų iki plaukų galiukų, įmasažuojamas ir paliekama po šilta kepurėle 10 min. Galiausiai plaukai išdžiovinami ir ištiesinami arba sušukuojami.

Ši procedūra švelniai valo plaukus, padeda atkurti juos iš vidaus. Subtili formulė atkuria natūralų plaukų baltymų balansą. Efektyviai stabdo plaukų vėlimasi, jų neapsunkina, suteikia efektyvų purumo ir blizgesio poveikį, suteikia apimties, švelnumo.

Karštas manikiūras

manikurasNuo kitų manikiūrų šis skiriasi tuo, kad jam naudojama speciali vonelė su šildymu. Be to, ten esančiame kreminės struktūros tirpale yra daug vitaminų ir mineralų, kurie reikalingi nagų atgaivinimui. Karštas manikiūras dažniausiai yra daromas po priaugintų nagų nuėmimo, norinti atkurti jų sveikatą. Jis ne tik gerai maitina nagus, bet ir atkuria pažeistus nagų odelių, bei paties nago struktūrą, drėkina odą ir kondicionuoja nagus.

manikiuras1Rankų grožį puoselėjanti procedūra skirta sausai, raukšlėtai, šerpetojančiai, trūkinėjančiai rankų odai ir silpnų, skilinėjančių nagų gydymui bei priežiūrai. Šios procedūros eiga:

 • dezinfekuojamos rankos;
 • odelės patepamos minkštikliu;
 • vienos rankos pirštai merkiami į vonelę su pašildytu kremu (5—10 min.), kuris įsiskverbia į giluminius rankų odos ir nagų sluoksnius, atstatydamas sveiką rankų ir nagų būseną;
 • vėliau į vonelę merkiami kitos rankos pirštai;
 • odelės atstumiamos ;
 • koreguojama ir dailinama nagų forma;
 • nagai nuriebalinami su dezinfekuojamąja ir drėgmę ištraukiančia priemone, kad lakas išliktų ilgiau;

Parafino kaukė rankoms ar kojoms

parafinasParafino procedūra rankoms ir kojoms, atjaunina, drėkina sausą ir nužvarbusią odą. Oda tampa ilgam elastinga ir švelni. Prieš pradedant parafino terapiją rankoms ar kojoms, pirmiausia, galūnės nuvalomos šveičiamuoju kremu (pilingu), kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, taip užtikrinant, kad poros lengviau atsivertų. Po šveičiamojo kremo, oda padengiama kolageno turinčiu kremu, kuris veikia odą stangrinančiai, suteikdamas jai ypatingo elastingumo. Keliais sluoksniais padengtos parafinu rankos ar pėdos, įvyniojamos ir laikomos šiltai iki 15 minučių. Šiluma išskleidžia prakaitą, kurio metu pasišalina toksinai, pagerėja kraujotaka.

Parafino vonelės nauda didžiulė sąnarių skausmui ir uždegimui mažinti, pagerinti limfos apytakai. Parafino vonelės sustiprina nagus, pagerina jų būklę.
Rekomenduojama kartoti parafino vonelės procedūrą rankoms ar kojoms kas 2-3 savaitės. Parafino nauda ir efektas pastebimas iš karto, kuris išlieka iki savaitės.

SPA pedikiūras

spa_pedikiurasSpa pedikiūras – tai kojų puoselėjimo procedūra, kuri atliekama po įprasto pedikiūro. Spa pedikiūro metu pėdos nušveičiamos specialiais šveitikliais, tepamos įvairiais atpalaiduojančiais ir raminančiais kremais, lepinamos kaukėmis, gydomos purvo ar jūros dumblių kaukėmis, įtrinamos specialiais aromatiniais aliejais, atliekamas pėdų šveitimas specialiomis druskomis ar pėdų masažas, kurio metu bandoma užčiuopti jautriausius pėdų taškus ir juos stimuliuoti, siekiant atpalaiduoti Jūsų kojas.

Spa pedikiūras ypač rekomenduojamas tiems, kurie nori apsaugoti savo nagus nuo skilinėjimo bei lūžinėjimo, išlaikyti kojų odą švelnią, minkštą ir pamaitintą.

 Spa pedikiūro eiga:

 • Dezinfekuojamos pėdos,
 • Pėdos mirkomos aromaterapinėje vonelėje su Himalajų druska ,
 • Pašalinama sukietėjusi oda, atliekamas šveitimas  peiliuku ir freza,
 • Sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama forma,
 • Atliekamas odelių atstumdymas ir negyvų odelių sluoksnių pašalinimas,
 • Nušveičiama pėdų oda (atliekamas pilingas),
 • Užtepama odos atsinaujinimą skatinanti kaukė,
 • Atliekamas trumpas pėdų masažas,
 • Spa pedikiūras užbaigiamas pėdų, nagų ir odelių drėkinimu specialiomis priemonėmis.

VEIDO PROCEDŪROS

GuinotGUINOT kompanijos šūkis – oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui. Kad kosmetinių procedūrų rezultatai būtų įspūdingi, odą reikia aprūpinti kokybiškais aktyviaisiais komponentais, kurie patenkintų jos poreikius. Kompanija gyvuoja daugiau nei 40 metų ir yra viena iš pasaulio kosmetikos gamintojų lyderių. GUINOT siūlo unikalią odos priežiūrą, su kuria išsipildo kiekvieno svajonė: ištisus metus lygi, pailsėjusi ir skaisti oda, lyg ką tik grįžus po atostogų. Pasaulyje yra 8000 GUINOT grožio specialistų, ir visi jie turi aštrias akis ir įgudusius pirštus. Tik taip ir gali būti, nes jie renkami iš savo profesijos elito ir lanko GUINOT mokymo centrus kiekvienoje šalyje, taip pat specialiai apmokomi dirbti su nauju produktu. Taigi GUINOT kosmetologė puikiai žino techniką ir gali veiksmingiausiai ją pritaikyti bei pasiekti matomų rezultatų. Ištisas savaites ji atidžiai stebi Jūsų odos pokyčius ir daro viską, kad pasiektas rezultatas būtų kaip tik toks, kokio tikėjotės.

Kosmetologinės veido procedūros su GUINOT kosmetika

Drėkinamoji – stangrinamoji procedūraHydradermie lift Deluxe (120 min)

Guinot_kosmetika

Drėkinamoji procedūra Hydradermie rekomenduojama moterims, kurios nori to, kas geriausia jų odai. Pakaks vienos valandos, kad specialiai Jums parinktais aktyviaisiais komponentais ir švelnia jonizacija būtų giliai išvalyta, sudrėkinta ir nuraminta veido oda – veidas švytėte švytės. Pagal Jūsų odos poreikius kosmetologė parinks vieną iš šių procedūrų: riebiai odai, sausai ar jautriai odai, nuo raukšlių, odos šviesinimo ar akių ir kaklo priežiūros. Pirma, ant odos tepama želė. Antra, po veidą švelniai vedžiojami „ratukiniai“, po to „rutuliniai“ elektrodai, paduodantys nestiprią galvaninę srovę. Oda tampa imlesnė aktyviesiems komponentams (maitinamiesiems, nuo raukšlių, mažinantiems jautrumą) ir puikiai sugeria juos kaip kempinė. Ant veido uždedama švelnios tekstūros medžiaga ir stikliniu elektrodu leidžiama kintamoji srovė. Tai akimirksniu stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina jų prisotinimą deguonimi. Veliau daromas masažas rankomis. Masažas, lengvas paspaudimas ir lyginamieji judesiai, derinami su standinamuoju serumu ir atpalaiduojamąja žele, pailsina odą ir suteikia jai švytėjimo.

Procedūra Hydradermie Lift – viena iš pasaulio įžymybių grožio ir jaunatviškos išvaizdos paslapčių. Nepaprastai veiksminga veido odos „patempimo“ procedūra akivaizdžiai jaunina veido odą. Atsiradę raukšlelės, staiga metamas svoris, stresai sendina odą. Ji suglemba, o veido raumenys formuoja liūdesio kaukę. Guinot kosmetikos ir modernaus aparato pagalba aktyvinama veido ir kaklo odos kraujotaka, šalinami toksinai, stimuliuojami mimikos raumenys, „pakyla“ ir sustangrėja skruostai, smakras ir kaklas. Po procedūros pranyksta nuovargio žymės, oda atgauna gyvybingumą ir švytėjimą.

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

Drėkinamoji-stangrinamoji procedūra Hydradermie lift Express (30 min.)

Procedūra Hydradermie Lift – viena iš pasaulio įžymybių grožio ir jaunatviškos išvaizdos paslapčių. Nepaprastai veiksminga veido odos „patempimo“ procedūra akivaizdžiai jaunina veido odą. Atsiradę raukšlelės, staiga metamas svoris, stresai sendina odą. Ji suglemba, o veido raumenys formuoja liūdesio kaukę. Guinot kosmetikos ir modernaus aparato pagalba aktyvinama veido ir kaklo odos kraujotaka, šalinami toksinai, stimuliuojami mimikos raumenys, „pakyla“ ir sustangrėja skruostai, smakras ir kaklas. Po procedūros pranyksta nuovargio žymės, oda atgauna gyvybingumą ir švytėjimą.

Indikacijos:

Visiems odos tipams

Po staigaus svorio kritimo

Suglebusiai, be tonuso odai

Brandžiai odai

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

Drėkinamoji-stangrinamoji procedūra Hydradermie lift (90min)

Procedūra Hydradermie Lift – viena iš pasaulio įžymybių grožio ir jaunatviškos išvaizdos paslapčių. Nepaprastai veiksminga veido odos „patempimo“ procedūra akivaizdžiai jaunina veido odą. Atsiradę raukšlelės, staiga metamas svoris, stresai sendina odą. Ji suglemba, o veido raumenys formuoja liūdesio kaukę. Guinot kosmetikos ir modernaus aparato pagalba aktyvinama veido ir kaklo odos kraujotaka, šalinami toksinai, stimuliuojami mimikos raumenys, „pakyla“ ir sustangrėja skruostai, smakras ir kaklas. Veliau atliekamas masažas rankomis. Tepama pasirinkta kaukė(ės). Procedūra užbaigiama sutepant pasirinktu kremu. Po procedūros pranyksta nuovargio žymės, oda atgauna gyvybingumą ir švytėjimą.

Indikacijos:

Visiems odos tipams

Po staigaus svorio kritimo

Suglebusiai, be tonuso odai

Brandžiai odai

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

Drėkinamoji procedūra Hydradermie plius (veidas, kaklas, dekoltė, plius serumai) (90min)

Drėkinamoji procedūra Hydradermie rekomenduojama moterims, kurios nori to, kas geriausia jų odai. Pakaks vienos valandos, kad specialiai Jums parinktais aktyviaisiais komponentais ir švelnia jonizacija būtų giliai išvalyta, sudrėkinta ir nuraminta veido oda – veidas švytėte švytės. Pagal Jūsų odos poreikius kosmetologė parinks vieną iš šių procedūrų: riebiai odai, sausai ar jautriai odai, nuo raukšlių, odos šviesinimo ar akių ir kaklo priežiūros. Pirma, ant odos tepama želė. Antra, po veidą švelniai vedžiojami „ratukiniai“ elektrodai, paduodantys nestiprią galvaninę srovę. Oda tampa imlesnė aktyviesiems komponentams (maitinamiesiems, nuo raukšlių, mažinantiems jautrumą) ir puikiai sugeria juos kaip kempinė. Ant veido uždedama švelnios tekstūros medžiaga ir stikliniu elektrodu leidžiama kintamoji srovė. Tai akimirksniu stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina jų prisotinimą deguonimi. Veliau daromas masažas rankomis. Masažas, lengvas paspaudimas ir lyginamieji judesiai, derinami su standinamuoju serumu ir atpalaiduojamąja žele, pailsina odą ir suteikia jai švytėjimo. Tepama pasirinkta kaukė(ės). Procedūra užbaigiama sutepant pasirinktu kremu.

Indikacijos:

Visiems odos tipams

Odai su pirmais senėjimo požymiais

Brandžiai odai

Jautriai odai

Išsausėjusiai odai

Hiperpigmentinėsdėmės

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

Drėkinamoji procedūra Hydradermie (veidui ir kaklui) (90min)

Drėkinamoji procedūra Hydradermie rekomenduojama moterims, kurios nori to, kas geriausia jų odai. Pakaks vienos valandos, kad specialiai Jums parinktais aktyviaisiais komponentais ir švelnia jonizacija būtų giliai išvalyta, sudrėkinta ir nuraminta veido oda – veidas švytėte švytės. Pagal Jūsų odos poreikius kosmetologė parinks vieną iš šių procedūrų: riebiai odai, sausai ar jautriai odai, nuo raukšlių, odos šviesinimo ar akių ir kaklo priežiūros. Pirma, ant odos tepama želė. Antra, po veidą švelniai vedžiojami „ratukiniai“ elektrodai, paduodantys nestiprią galvaninę srovę. Oda tampa imlesnė aktyviesiems komponentams (maitinamiesiems, nuo raukšlių, mažinantiems jautrumą) ir puikiai sugeria juos kaip kempinė. Ant veido uždedama švelnios tekstūros medžiaga ir stikliniu elektrodu leidžiama kintamoji srovė. Tai akimirksniu stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina jų prisotinimą deguonimi. Veliau daromas masažas rankomis. Tepama pasirinkta kaukė(ės). Procedūra užbaigiama sutepant pasirinktu kremu.

Indikacijos:

Visiems odos tipams

Jautriai odai

Išsausėjusiai odai

Hiperpigmentinės dėmės

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

EYE LOGIC

Akies kontūras yra labia silpnai apsaugotas ir labiausiai pažeidžiamas (vėjas, saulė…) Taip atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Vandens kaupimasis iššaukia vokų paburkimus. O paburkimas – tai reiškinys, kuriam didžiulę įtaką turi nuovargis. Dėl silpnos kraujo cirkuliacijos išryškėja nepageidaujami tamsūs ratilai po akimis.

Procedūra susideda iš trijų žingsnių:

 1. Jonizacija
 • Mažina paburkimus aplink akis
 • Šviesina tamsius ratilus
 • Lygina “žąsų kojeles” ir mimikos raukšles
 1. Akių kontūro masažas
 • Tonizuoja odą
 • „Pakelia“ akies kontūrą
 • Valo odą ir aktyvuoja poodinę mikrocirkuliaciją, taip sumažina paburkimus ir tamsius ratilus
 1. Akių kontūro kaukė
 • Perduoda jauninančias veikliąsias medžiagas į ląstelės branduolį
 • Greitas “pakėlimo” efektas dėl sudėtyje esančios stangrinamosios medžiagos

Indikacijos:

Visiems odos tipams

Jautriai odai

Išsausėjusiai odai

Hiperpigmentinės dėmės

Kontraindikacijos:

Bet kokio pobūdžio odos ligos

Uždegiminiai procesai Lėtinės ligos

Sutrikusi skydliaukės veikla

Širdies stimuliatorius

Nėštumas

Savaitė prieš ir po saulės vonių

Metalo implantai

Epilepsija

Elektros srovės netoliaravimas.

LIFTOSOME – stangrinanti skaistinamoji procedūra (90 min)

Jauniau atrodantis veidas. Efektyviai stangrinanti termokaukė.

Liftosome procedūra sukurta brandžios odos problemoms spręsti. Termokaukė modeliuoja veido bruožus. Veikiant šilumai PRO kologeno koncentrato veikliosios medžiagos įsiskverbia į odą, atkuria elastingumą ir regeneruoja naujas ląsteles. Po procedūros, pažvelgus į veidrodį pamatysite, kad Jūsų oda pasidarė lygesnė, dingo nuovargio linijos, atgavote jaunatvišką išvaizdą bei pasitikėjimą savimi.

LIFTOSOME procedūra Jūsų veidui suteiks skaistumą ir jaunatviškesnę išvaizdą. Šiluminė kaukė su apelsinų ekstraktais ir vitaminu C suteikia odai naujos energijos. Veikdama kaukė modeliuoja veido bruožus. Procedūra nudžiugins, nes Jūsų veidas švytės, taps atsipalaidavęs ir jaunesnis.

Rekomenduojamas 2 procedūrų kursas arba jos derinamos su HYDRADERMIE ir BEAUTE NEUVE procedūromis.

Procedūros eiga:

1

PRO KOLOGENAS

Lengvais judesiais įmasažuojamas Pro kologeno koncentratas, kurio veikliosios medžiagos sustiprina elastines skaidulas.

2

TERMOKAUKĖ

Lengva termokaukės šiluma padeda veikliosioms medžiagoms pasklisti ir įsiskverbti į odą. Per keletą minučių kaukė sukietėja ir įtempia bei sutvirtina veido odą, modeliuojama veido kontūrus bei atpalaiduodama raumenis.

3

MASAŽAS SU PRIEŠRAUKŠLINIU SERUMU

Procedūra baigiama su priešraukšliniu serumu, kurio veikliosios medžiagos lygina veido odą ir prisotina ją deguonimi.

Hydraclean PLIUS (60 min)

hydraclenGilus odos valymas ir grožio masažas + giliai valanti kaukė (veidui)

Visiems odos tipams, ypatingai jaunai, probleminei odai.

Pagerėja odos tonusas, nes pašalinamitoksinai, išvalomos poros. Oda gali kvėpuoti, nes tampa švaresnė. Masažas skatina audinių drenažą ir reguliuoja poodinę mikrocirkuliaciją.

Kaukė su žaliuoju moliu – giliai valantis,absorbuojantis poveikis.

Masažas karštais akmenimis

masažasMasažas karštais akmenimis – tai klasikinės masažo terapijos atmaina, kuomet ant refleksogeninių zonų dėliojami glotnūs įkaitinti akmenys. Karštų akmenų bei masažinių judesių veikiamas kūnas atpalaiduojamas, išlaisvinamas nuo susikaupusios įtampos ir skausmo.

Akmenys sušildo ir atpalaiduoja raumenis, pagerina cirkuliaciją ir ramina nervų sistemą.

Masažas karštais akmenimis ypač tinka tiems, kam nuolat šalta ar kurių galūnės dažnai būna šaltos kaip ledas. Jis taip naudingas žmonėms, kurių raumenys įsitempę, bet kuriems patinka švelnesnis masažas. Šiluma atpalaiduoja raumenis, todėl terapeutas gali švelniais judesiais išmasažuoti gilesnius audinius. Procedūros metu į organizmą prasiskverbusi šiluma aktyvina ląstelių aprūpinimą deguonimi, pagreitėja medžiagų apykaita bei suaktyvinama kraujotaka. Termoterapija stimuliuoja mūsų imuninę sistemą, skatina susikaupusių šlakų ir toksinų pasišalinimą.

Šis masažas labai tinka ir tiems, ką kankina šie negalavimai:

* Nugaros skausmai

* Prasta cirkuliacija

* Osteoartritas ar artrito skausmai

* Nemiga

* Depresija

 Masažas labai teigiamai veikia nervų sistemą, atpalaiduoja ir harmonizuoja jos veiklą, gelbsti nuo streso, baimės ir įtampos, miego sutrikimų bei depresijos, padeda esant vegetacinės nervų sistemos sutrikimams, stimuliuoja atstatomuosius procesus organizme. Taip pat masažas su karštais akmenimis rekomenduojamas raumenų ir patempimų sukeltiems skausmams malšinti, kraujo apytakai skatinti (šąlančioms galūnėms), nugaros skausmams gydyti.

Masažo eiga

Pirmiausia kūnas ištepamas aliejumi. Tai įgalina akmenis lengvai slysti raumenų paviršiumi. Jūs gulėsite veidu žemyn, nes akmenys bus dėliojami ant nugaros. Kai karšti akmenys atpalaiduos raumenis, masažo terapeutas juos nuims ir pradės rankomis masažuoti odą. Tada ant nugaros vėl išdėliojami akmenys ir truputį palaukiama. Paskui būsite paprašytas apsiversti ant nugaros. Akmenys gali būti įspraudžiami tarp kojų pirštų arba uždedami ant delnų. Paprastai masažas karštais akmenimis trunka 60-90 min.
Štai atvejai, kuomet ši masažo forma nerekomenduojama:

* Jei žmogus serga užkrečiamomis odos ligomis, ant kūno yra bėrimų ar žaizdų.

* Netrukus po operacijos.

* Netrukus po chemoterapijos ar radiacijos, nebent rekomenduoja gydytojas.

* Jei padidėjusi kraujo krešulių rizika. Žmonės, sergantys širdies ligomis, privalo pasikonsultuoti su gydytoju.

* Besilaukiančios moterys taip pat turėtų atsiklausti gydytojo.

Patarimas:

* Prieš masažą sočiai neprisivalgykite.

Detoksikuojantis masažas su GUA SHA

masažas1Tai seniausia kinietiško masažo rūšis. Masažui yra naudojama nedidelė plokštelė, kuria veikiamos tam tikros kūno, veido ir galvos vietos, kuriose yra biologiškai aktyvūs taškai ir refleksogeninės zonos.

Masažo seansas trunka 30-40 minučių. Poveikio efektas atsiranda iškarto: pirma gydymo zona parausta, gali atsirasti maloni šiluma. Tose odos vietose, į kurias projektuojasi patologinis procesas atsiranda smulkios mėlynės – „ša“ dėmės. Tos dėmės išlieka 2-3 dienas, o gydymo efektas išlieka taip pat keleta parų. Šitų mėlynių (kraujosruvų) vaizdas gali nustebinti pacientą, pati procedūra – neskausminga.

Masažas rekomenduojamas:

Nuovargiui ir stresui mažinti

Sergant bronchitu, astma, emfizema

Raumenų ir sausgyslių traumoms gydyti

Galvos skausmui mažinti

Virškinimo sutrikimams šalinti

Esant ginekologiniams susirgimams

Šalinti toksinį vaistų poveikį

Guaša masažas pagerina odos būklę – pašalinus toksinus, sumažėja pigmentacija, bėrimas, oda atjaunėja
Teigiamai veikiama nervų sistema: pagerėja miegas, nuimamas nerimas, pagerėja apetitas, jei jis buvo sutrikęs dėl nervinių susirgimų. Vyksta bendras organizmo sveikimas, padidėja tonusas ir atsparumas infekcijoms.

Esant peršalimo ligoms, bronchitams – plaučių projekcinių taškų veikimas nuima bronchų gleivinės patinimą, pagerina kvėpavimo takų drenažo funkciją, nuima dusimą, sumažina kosulį.

Sergant širdies  kraujagyslių ligomis – mažėja arterinis kraujospūdis, normalizuojasi širdies ritmas, pašalinamas dusimas, kilęs dėl širdies ligų.

Reikia žinoti kada negalima gydytis gua ša masažu. Tai – alergija, infekciniai odos susirgimai, trombocitopenija, pažeista oda, nesuaugę kaulų lūžiai; sumažėjusi inkstų funkcija; vandenė (dėl kepenų cirozės); edema; aukštas arterinis spaudimas; nėštumas.

Limfodrenažinis masažas

1Limfodrenažinis masažas (kompresinė terapija) – grožio procedūroms, celiulitui mažinti, audinių struktūrai gerinti, kartu su kompresine terapija yra naudojamos specialios profesionalios kosmetikos priemonės. Jų dėka efektyviai skaidomos poodinės riebalinės sankaupos, gerinama regeneracija ir atstatoma jungiamojo audinio struktūra. Kompresinė terapija detoksikuoja audinius, šalina susikaupusius skysčius, aktyvina kraujotaką. Toks kompleksinis poveikis padeda puoselėti kūno grožį, mažinti probleminių vietų apimtis, pagerinti kraujotaką. Šis masažas gerina bendrą savijautą, todėl labai tinkamas prieš kokį svarbų renginį.

Jis naudojamas esant įvairios kilmės limfos arba veninio nepakankamumo stazėms gydyti, taip pat celiulito gydymui, kūno apimčių formavimui.

Tai puiki prevencinė priemonė, turintiems nusiskundimų dėl kraujotakos sutrikimų (lėtinio kojų nuovargio, skausmo, patinimų).

Limfodrenažinis masažas padės išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus.

Masažas sėkmingai taikomas esant:

 • Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams)
 • Veniniam nepakankamumui, varikozei
 • Išryškėjus kapiliarų tinklui
 • Veninės stazės opoms
 • Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms
 • Raumenų ir nervų skausmams
 • Kojų nuovargio, sunkumo sindromui
 • Sportinėms traumoms
 • Trombozių profilaktikai
 • Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai

Limfodrenažinis masažas atliekamas specialiu Lympha Press aparatu.

Ant kojų, pilvo ir rankų užvelkamas prietaisas, panašus į dideles pūstas kelnes (arba švarkelį), sudarytą iš 12 kamerų. Didelio slėgio oro bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus ir tuo pačiu suteikdamos neapsakomą lengvumo jausmą bei tikro masažo malonumą. Slėgio stiprumas, pasiskirstymas ir programa nustatoma kiekvienam individualiai, priklausomai nuo paciento sveikatos, amžiaus, procedūros tikslo.

Procedūros trukmė 30 min.

 

Miostimuliacija

simuliacijaLimfodrenažinis masažas (kompresinė terapija) – grožio procedūroms, celiulitui mažinti, audinių struktūrai gerinti, kartu su kompresine terapija yra naudojamos specialios profesionalios kosmetikos priemonės. Jų dėka efektyviai skaidomos poodinės riebalinės sankaupos, gerinama regeneracija ir atstatoma jungiamojo audinio struktūra. Kompresinė terapija detoksikuoja audinius, šalina susikaupusius skysčius, aktyvina kraujotaką. Toks kompleksinis poveikis padeda puoselėti kūno grožį, mažinti probleminių vietų apimtis, pagerinti kraujotaką. Šis masažas gerina bendrą savijautą, todėl labai tinkamas prieš kokį svarbų renginį.

Jis naudojamas esant įvairios kilmės limfos arba veninio nepakankamumo stazėms gydyti, taip pat celiulito gydymui, kūno apimčių formavimui.

Tai puiki prevencinė priemonė, turintiems nusiskundimų dėl kraujotakos sutrikimų (lėtinio kojų nuovargio, skausmo, patinimų).

Limfodrenažinis masažas padės išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus.

Masažas sėkmingai taikomas esant:

 • Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams)
 • Veniniam nepakankamumui, varikozei
 • Išryškėjus kapiliarų tinklui
 • Veninės stazės opoms
 • Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms
 • Raumenų ir nervų skausmams
 • Kojų nuovargio, sunkumo sindromui
 • Sportinėms traumoms
 • Trombozių profilaktikai
 • Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai

Limfodrenažinis masažas atliekamas specialiu Lympha Press aparatu.

Ant kojų, pilvo ir rankų užvelkamas prietaisas, panašus į dideles pūstas kelnes (arba švarkelį), sudarytą iš 12 kamerų. Didelio slėgio oro bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus ir tuo pačiu suteikdamos neapsakomą lengvumo jausmą bei tikro masažo malonumą. Slėgio stiprumas, pasiskirstymas ir programa nustatoma kiekvienam individualiai, priklausomai nuo paciento sveikatos, amžiaus, procedūros tikslo.

Procedūros trukmė 30 min.

 

Vakuuminis masažas su B-FLEX aparatu

masažasaparatuLPG masažas — tai efektyvi ir saugi figūros korekcija! Ši neskausminga procedūra padeda ne tik pagerinti odos struktūrą ir padailinti kūno reljefą, bet ir atsikratyti nereikalingų kilogramų. Pirmus džiugius rezultatus dažniausiai galima pamatyti iš karto po pirmo seanso — kūno apimtys masažuojamose vietose pastebimai sumažėja.

Procedūros metu masažuojamos probleminės kūno vietos — dažniausiai pilvas, šonai, nugara, sėdmenys, šlaunys. Beje, masažuojamas asmuo vilki specialų kostiumą, vadinamą endermoapranga.

B-FLEXY aparatu atliekamas vakuuminis masažas — tai kompiuteriu kontroliuojama sistema, susidedanti iš dviejų masažinių volelių. Pastarieji, skirtingu greičiu sukdamiesi įvairiomis kryptimis, švelniai ir veiksmingai masažuoja giluminius odos sluoksnius, suaktyvina kraujotaką, limfos nutekėjimą ir palengvina toksinų pasišalinimą.

Viena iš efektyviausių procedūrų kovoje su viršsvoriu yra vakuuminis limfodrenažinis masažas LPG aparatu.  Aparatas buvo sukurtas terapiniais tikslais, todėl be estetinio poveikio procedūra suteikia bendrą stiprinantį efektą organizmui. Procedūra naudojama estetiniam figūros koregavimui, nereikalingų skysčių iš organizmo šalinimui, kūno tonuso pagerėjimui ir odos stangrinimui.

Aparatinis vakuuminis limfodrenažinis masažas leidžia pakankamai greitai :
•    išvalyti organizmą nuo šlakų ir toksinų,
•    sumažinti kūno apimtis
•    sumažinti svorį
•    sumažinti celiulito ir patinimų požymius
Šiuolaikinėje grožio medicinoje perversmą sukėlusias procedūras labai vertinama sportininkai bei Holivudo žvaigždės. Būtent endermologija laikoma viena saugiausių ir efektyviausių priemonių celiulitui šalinti bei kūno linijoms koreguoti, nenaudojant vaistų ir netaikant chirurgijos. LPG procedūras mielai renkasi tiek moterys, tiek vyrai, siekiantys padailinti, sustangrinti ir tobulinti kūno linijas.

Patarimai. Siekiant geriausio rezultato, procedūrą rekomenduojama atlikti bent du kartus per savaitę (siūlomas 10—14 procedūrų kursas). Puikiam efektui palaikyti vėliau pakaks pakartoti vieną procedūrą kartą per mėnesį. Prieš LPG masažą nereikėtų gerti daug skysčių.

Trukmė 1 val.

Kontraindikacijos:

 •   onkologinės ir neurologinės
  •    tromboflebitai
  •    odos bėrimai
  •    nėštumas

Papildomai salone perkamas daugkartinio naudojimo kostiumas:
•    15 Eur už nuosavą kostiumą

KAVITACIJA

masazUltragarsinė kavitacija rekomenduojama:

 1. Kūno linijų formavimui;
 2. Giliojo riebalinio audinio naikinimui;
 3. Celiulito mažinimui;
 4. Odos stangrumo ir elastingumo didinimui;

Ultragarsinės kavitacijos privalumai:

 1. Neintervencinis (nechirurginis) metodas;
 2. Saugus ir efektyvus būdas;
 3. Be narkozės ir šalutinio poveikio;
 4. Po procedūros nereikia dėvėti veržiančių apatinių drabužių-korsetų;
 5. Po procedūros galima maudytis ir grįžti prie savo įprastos kasdienės veiklos;
 6. Procedūra neužtrunka ilgai;

Taikant ultragarsinės kavitacijos metodą ir norint pasiekti maksimalų lieknėjimo efektą būtina ne tik nuolatinė gydytojo priežiūra, bet ir individualiai kiekvienam žmogui parinkta procedūros poveikį prailginantį kompleksinė programa. Saugus, efektyvus, pašalinio poveikio neturintis tiesiogiai riebalinį audinį veikiantis lieknėjimo būdas šiuo metu yra vienintelis medicininis sprendimas estetinių kūno defektų šalinimui, kuris leidžia džiaugtis ilgalaikiais rezultatais ir modeliuoti figūrą pagal savo norus.

Tai – bene populiariausia, efektyviausia riebalų mažinimo procedūra. Kavitacijos procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka apie 30 min, plius 15 min daromas limfodrenažinis masažas visam kūnui. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

PROCEDŪROS TRUKMĖ – 45 min.

Pirkinių krepšelis